پرش به محتوا
طراحی سایت رزرو هتل

طراحی سایت رزرو هتل

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که ساخت وب سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است، البته وب سایت باید امکانات خوبی نیز برای ارائه به مشتری داشته باشد پس طراحی سایت رزرو هتل شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در رایان پرتو به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

خدمات طراحی سایت رزرو هتل رایان پرتو

تمامی آنچه برای داشتن یک وب سایت رزرواسیون هتل عالی نیاز دارید را از ما بخواهید

طراحی سایت زیبا

طراحان ما سایتی زیبا و درخور شرکت شما طراحی خواهند کرد

مطابق استاندارد جهانی

تمامی استانداردهای جهانی طراحی سایت را برای شما اعمال می کنیم

امکانات کامل

تمامی امکانات جهت مدیریت سایت و رزرواسیون هتل را برای شما مهیا می کنیم

طراحی سایت

قیمت طراحی سایت رزرو هتل نیز به دلیل اختصاصی بودن کد نویسی کمی بالاتر از قیمت طراحی سایت معمولی است، قیمت این سیستم نیز بسته به امکانات درخواستی شما متغیر است اما قیمت هسته اصلی نرم افزار و امکانات رزرواسیون ۲٫۹۹۰٫۰۰۰ تومان است، در صورتی که ماژولهای اضافه را نیز برای این سیستم اضافه کنید ، قیمت ماژولهای اضافه نیز بر قیمت اصلی اضافه خواهد شد. این محصول به همراه سامانه حرفه ای پیام کوتاه رایگان مادام العمر ، هاست رایگان و دامنه رایگان به مدت یکسال می باشد.

طراحی سایت رزرو هتل

نرم افزار رزرواسیون هتل با امکان توسعه نرم افزاری ، این امکان را برای شما فراهم می سازد که در هر زمان که نیاز داشتید در صورتی که دانش فنی دارید خودتون در نرم افزار تغییرات لازم را اعمال کنید و یا می توانید یک برنامه نویس برای این کار استخدام کنید و وب سایت خود را توسعه دهید. در صورتی هم که تمایل به این کار ندارید می توانید توسعه نرم افزار خودتون را به ما بسپارید تا ماژول های اختصاصی مورد نیاز شما را نوشته و بر روی وب سایتتان نصب کنیم.

برخی از امکانات نرم افزار رزرواسیون هتل