پرش به محتوا
طراحی سایت

طراحی سایت

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که ساخت وب سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی یک سایت اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در رایان پرتو به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

خدمات طراحی وب رایان پرتو

تمامی آنچه برای داشتن یک وب سایت عالی نیاز دارید را از ما بخواهید

طراحی زیبا

طراحان ما سایتی زیبا و درخور شرکت شما طراحی خواهند کرد

مطابق استاندارد جهانی

تمامی استانداردهای جهانی طراحی وب را برای شما اعمال می کنیم

امکانات کامل

تمامی امکانات جهت مدیریت سایت و توسعه را برای شما مهیا می کنیم

طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

رایان پرتو دو راه مختلف برای ساخت وب سایت ،پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه طراحی وبسایت شما به صورت اختصاصی است طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک سیستم سایت ساز است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید. اما این هزینه چقدر است ؟ در پایین می توانید تعرفه طراحی وب سایت با یک سایت ساز را مشاهده کنید.

طراحی وب با سایت ساز

قیمت طراحی یک وبسایت با استفاده از سایت ساز از ۹۹٫۰۰۰ تومان شروع می شود ، این سایت با داشتن پنل مدیریت فارسی، امکان توسعه و نصب انواع ماژول ها بهترین و سریع ترین گذینه برای شروع یک کسب و کار قوی است.

طراحی وب اختصاصی

قیمت طراحی وب اختصاصی از ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان به بالا خواهد بود، هزینه طراحی وب اختصاصی بسته به امکانات و نوع قالب و گرافیک متفاوت خواهد بود ، جهت دریافت مشاوره و قیمت دقیق تر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.