پرش به محتوا
فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

به بهترین نحو میزبان مشتریان خود در اینترنت باشید

وب سایت فروشگاهی شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. فروشگاه اینترنتی شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که ساخت وب سایت فروشگاهی اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است، البته وب سایت باید امکانات خوبی نیز برای ارائه به مشتری داشته باشد پس طراحی فروشگاه شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در رایان پرتو به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی رایان پرتو

تمامی آنچه برای داشتن یک فروشگاه آنلاین عالی نیاز دارید را از ما بخواهید

طراحی سایت زیبا

طراحان ما سایتی زیبا و درخور شرکت شما طراحی خواهند کرد

مطابق استاندارد جهانی

تمامی استانداردهای جهانی طراحی سایت را برای شما اعمال می کنیم

امکانات کامل

تمامی امکانات جهت مدیریت فروشگاه و فروش را برای شما مهیا می کنیم

طراحی سایت

تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

پرشین هاست دو راه مختلف برای ساخت وب سایت شما پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه طراحی فروشگاه اینترنتی شما به صورت اختصاصی است طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک سیستم فروشگاه ساز است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید. اما این هزینه چقدر است ؟ در پایین می توانید تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی با یک فروشگاه ساز را مشاهده کنید.

طراحی فروشگاه با فروشگاه ساز

قیمت طراحی فروشگاه با استفاده از سایت ساز از ۹۹٫۰۰۰ تومان شروع می شود ، این سایت با داشتن پنل مدیریت فارسی، امکان توسعه و نصب انواع ماژول ها بهترین و سریع ترین گذینه برای شروع یک کسب و کار قوی است.

طراحی سایت اختصاصی

قیمت طراحی سایت اختصاصی از ۳٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان به بالا خواهد بود، هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی بسته به امکانات و نوع قالب و گرافیک متفاوت خواهد بود ، جهت دریافت مشاوره و قیمت دقیق تر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.