طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

اگر به دنبال روشي هستيد که روند طراحی وب سايت را خودتان در دست گيريد و آن را مدیریت کنید ، سیستم مدیریت محتوای شارپ ايده‌آل شماست ، با سیستم شارپ  بدون نياز به تسلط بر طراحي وب و برنامه‌نويسي تحت وب، صفحات جديدي خلق کرده و مطالب، تصاوير و هر آنچه که به آن نياز دارید را براحتي به سایت خود مي‌افزاييد. تمامي اين تغييرات در سایت شما در همان لحظه و بصورت Online بر روي سايت شما اعمال مي‌گردد.

یکی از بزرگترین محاسن سیستم مدیریت محتوای شارپ بروز بودن هسته نرم افزار می باشد ، هسته این نرم افزار به صورت کاملا رایگان و حتی بدون 1 دقیقه اختلال در وب سایت شما بروز می شود و به شما این امکان را می دهد که با یک بار طراحی سایت همواره سایتی همگام با تکنولوژی های روز داشته باشید.

از دیگر محاسن این سیستم قدرتمند می توان به بروز شدن امکانات این سیستم اشاره کرد ، شما با داشتن چنین قابلیتی بر روی سایت خود پس از طراحی سایت ، حتی پس از گذشت 10 سال نیازی به تعویض سایت و یا طراحی سایت به صورت مجدد نخواهید داشت ، چرا که امکانات سایت شما نیز به صورت مداوم اضافه خواهد شد. به عنوان مثال سایت شما گالری تصاویر ندارد و پس از گذشت مدتی ما این ماژول را برای این سیستم آماده می کنیم ، بدیهی است که این امکان به صورت غیر فعال و به صورت خودکار بر روی پنل مدیریت شما اضافه می شود و در صورت نیاز شما می توانید این قابلیت جدید را برای سایت خودتان فعال کنید.

برای مشاهده تعرفه طراحی سایت با این سیستم بر روی "تعرفه طراحی سایت با سیستم شارپ" کلیک کنید.