طراحی سایت اقتصادی

طراحی سایت اقتصادی

اگر به دنبال روشي هستيد که روند طراحی وب سايت را خودتان در دست گيريد و آن را مدیریت کنید ، سیستم مدیریت محتوای شارپ ايده‌آل شماست ، با سیستم شارپ  بدون نياز به تسلط بر طراحي وب و برنامه‌نويسي تحت وب، صفحات جديدي خلق کرده و مطالب، تصاوير و هر آنچه که به آن نياز دارید را براحتي به سایت خود مي‌افزاييد. تمامي اين تغييرات در سایت شما در همان لحظه و بصورت Online بر روي سايت شما اعمال مي‌گردد.

در صورتی که مایل نیستید برای وب سایت خود طراحی اختصاصی داشته باشید و می خواهید برای طراحی سایت کمتر هزینه کنید ، شرکت رایان پرتو به شما استفاده از پرتال های عمومی را پیشنهاد می دهد ، تفاوت این سیستم ها با سیستم مدیریت محتوای شارپ در این است که سیستم شارپ همواره از لحاظ هسته نرم افزار و امکانات سایت به روز می شود اما پرتال های عمومی در صورت بروز شدن بر روی سایت شما اعمال نمی گردد و برای بروز شدن یا باید اطلاعات فنی داشته باشید و یا با پرداخت هزینه به متخصصان این نرم افزار ها سایت خود را از نظر امکانات یا تکنولوژی های روز ، به روز رسانی کنید ، از تفاوت های دیگر پرتال های عمومی با سیستم شارپ عدم توسعه نرم افزار توسط شرکت می باشد ، یعنی شما نمی توانید ماژول اختصاصی برای سایتتان توسط شرکت ما داشته باشید و با پرداخت هزینه به متخصصان این نرم افزار ها باید برای شما نوشته شود این در حالی است که نرم افزار شارپ امکان توسعه به هر شکل و قابلیت شخصی سازی 100% را توسط شرکت دارد.

از دیگر تفاوت های پرتال عمومی با سیستم شارپ امنیت پائین تر این سیستم ها می باشد ، به دلیل کد باز بودن این نرم افزار ها ، کد های آن در اینترنت موجود است و این نیز دلیل بر عدم داشتن امنیت مناسب می باشد.

به دلیل این که این سیستم ها توسط شرکت ما نوشته نشده اند بدیهی است که پشتیبانی نرم افزاری نمی شوند و  شرکت فقط در ابتدای کار نرم افزار را نصب و کانفیگ می کند و به مشتری تحویل می دهد و مسئولیت حفظ و نگهداری سایت ، ورود اطلاعات و ... بر عهه مشتری می باشد.

تمامی نکات بالا دلیل تفاوت قیمت بین سیستم شارپ و نرم افزار های عمومی می باشد.

تعرفه نرم افزار های عمومی

تعرفه نرم افزار مدیریت محتوای شارپ